q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Працювала комісія з гуманітарних питань

16 лютого під головуванням депутата районної ради Сергія Гродзевича відбулось засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань. Членами комісії було розглянуто та опрацьовано достатньо важливих питань, а саме: заслухано звіт голови ради Жанни Васильчик про проведену роботу у 2017 році, у якому акцентовано увагу щодо усіх напрямків роботи виконавчого апарату районної ради та проблемних питань, що потребують вирішення у поточному році.

До уваги присутніх доведена інформація начальника відділу освіти районної державної адміністрації Юлії Бригинець про хід виконання Програми розвитку позашкільних навчальних закладів Бердянського району на 2017-2018 роки та про необхідність внесення доповнень до Програми розвитку освіти Бердянського району на 2018-2022 роки.

Також, було надано слово керівникам медичних закладів Бердянської районної ради, в.о. головного лікаря КУ «Андріївська центральна районна лікарня БРР» Людмилі Пасько та головному лікарю КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Дмитру Аксьонову, стосовно Програм, за якими здійснюється контроль.

Серед запрошених виступили начальник відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації Лариса Мовчан та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Дехтяр.