q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання комісії з питань агропомислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів

IMG-8b945f4595d2c0b2f0bfcc656c5c028e-V15 лютого 2018 року  під головуванням депутата районної ради Григорія Линника відбулось засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань агропомислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів, у якому прийняли участь голова районної ради Жанна Васильчик, начальник міськрайонного управління у Бердянському районі та м. Бердянську Держгеокадастру у Запорізькій області Максим Середа, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Лариса Зубко, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Лариса Мовчан, селищний та сільські голови, голови ОТГ та землевпорядники сільських рад.

 

Під час засідання було обговорено питання «Про початок передачі державних сільськогосподарських земель у власність ОТГ». Начальник міськрайонного управління у Бердянському районі та м. Бердянську Держгеокадастру у Запорізькій області Максим Середа повідомив, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 31.01.2018 р. № 60 «Про передачу державних земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність ОТГ» процес передачі земель включає в себе 4 етапи. Вже з березня місяця можна буде розпочинати роботу по передачі земель, яка буде тривати до кінця року. Для висвітлення стануречей у цій сферістворено спеціальнийпорталotg.land.gov.ua.

На комісії розглянули та підтримали проект рішення «Звіт голови Бердянської районної ради про проведену роботу у 2017 році» з наступним його розглядом на засіданні чергової сесії районної ради.