q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Медична нарада щодо підсумків роботи за 2017 рік КУ"АЦРЛ БРР"

фото1У вівторок, 13 лютого 2018 року,  в КУ «Андріївська центральна районна лікарня Бердянської районної ради» відбулася медична нарада з питання «Підбиття підсумків роботи за 2017 рік». У нараді прийняли участь заступник голови Бердянської районної ради Микола Закоморний, в. о. головного лікаря КУ«АЦРЛ БРР» Людмила Пасько та лікарі цієї установи, головні медсестри відділень, головний лікар КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради Дмитро Аксьонов.

 

В. о. головного лікаря КУ«АЦРЛ БРР» Людмила Пасько проінформувала присутніх  про зменшення смертності мешканців у Бердянському районі протягом 2017 року, відсутність дитячої смертності, зменшення кількості випадків захворюваності на туберкульоз та збільшення  проведення хірургічних операцій. Також повідомлено про  укладання договору між КУ «АЦРЛ БРР» та Смирновською сільською радою об’єднаної територіальної громади Більмацького району Запорізької області  «Про надання медичних послуг жителям громади» (депутатами Смирновської сільської ради ОТГ заплановано у бюджеті на 2018 рік витрати на суму 120,0 тис. грн.).

За кошти місцевого бюджету проведено капітальний ремонт мереж водопостачання та каналізації підвального приміщення Андріївської центральної лікарні. Крім цього проведено ремонтні роботи на харчоблоці лікарні: замінено дерев’яні віконні блоки на пластикові, зроблено утеплення та оздоблювання стіни харчоблоку. З метою підвищення якості надання медичної допомоги населенню закуплено обладнання для медичного обстеження, а саме переносний рентгенологічний апарат, електрокардіограф, також «Аналізатор електролітів біологічних рідин» та «Коагулометр».

В цьому році вже готується проектно-кошторисна документація на будівництво двоскатного даху на приміщення стаціонару та поліклініки КУ «АЦРЛ БРР».