q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Профорієнтаційний захід "Випускник-2018"

DSCN6881 2Вибір професії – важливий етап у житті людини. Щороку для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти Бердянського району відділ освіти Бердянської районної державної адміністрації спільно з Бердянською районною радою, Бердянським районним центром зайнятості та закладами вищої освіти регіону проводять профорієнтаційний захід «Випускник-2018».

 

09 лютого 2018 року в залі засідань районної ради відбувся щорічний захід «Випускник-2018». У заході прийняли участь голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик,  її заступник Микола Закоморний. Зі словами привітання та акцентом на важливості ґрунтовного підходу до вибору майбутньої професії з метою успішної трудової самореалізації виступила голова районної ради Жанна Васильчик.

 На заході 96 майбутніх випускників району мали змогу ознайомитися з особливостями проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році, а також з умовами й етапами цьогорічної вступної кампанії, переліком факультетів і спеціальностей, програмами й розкладом фахових іспитів у таких закладах вищої освіти, як Запорізькому національному університеті, Мелітопольському державному педагогічному університету, Бердянському державному педагогічному університеті, Таврійському державному агротехнологічному університеті. Додатково з профорієнтаційною інформацією для одинадцятикласників виступили представники Бердянського районного центру зайнятості, Бердянського відділу поліції ГУНП України в Запорізькій області та Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату. Вибір майбутньої професії – це відповідальний крок, який здатен принести задоволення самій людині, а також користь суспільству та державі. Як казав В.О. Сухомлинський: «Людині, у якої немає улюбленої праці, ніякі скарби не приносять радості». Тож бажаємо майбутнім випускникам нашого району знайти своє справжнє покликання та радість у житті!

DSCN6888 2