q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Привітання ювіляра та обстеження об'єктів комунальної власності

У четвер 01 лютого 2018 року відсвяткував свій 60-річний ювілей завідуючий КУ «Мелітопольська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги» Запорізької обласної ради, лікар-терапевт КУ «Андріївська центральна районна лікарня» Глушко Олександр Олексійович.Від імені депутатів та виконавчого апарату районної ради ювіляра привітав заступник голови районної ради Микола Закоморний.

 

Перебуваючи з робочим візитом на території Андріївської селищної ради, Микола Миколайович відвідав КУ «БРЦПМСД» БРР, поцікавився в якому режимі працює установа та провів бесіду з головним лікарем Дмитром Аксьоновим на тему: «Створення неприбуткової медичної установи» та процедури підписання декларації між сімейними лікарями і пацієнтами про надання медичних послуг згідно медичної реформи.

Навідався та оцінив роботу Новотроїцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Амбулаторія отримала нові меблі та медичне обладнання, забезпечена вакциною від корі і дифтерії, всі лікарські препарати є в наявності,  щеплення в амбулаторії проводяться згідно графіку та безкоштовно.

В КУ «БРЦПМСД» БРР та в Новотроїцькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини забезпечено температурний режим згідно норм.

Завітав Микола Миколайович і до Новотроїцької ЗШ I-III ступенів. В спортивному залі школи встановлено нові вікна, що дозволяє учням та вчителям проводити заняття в сприятливих та комфортних умовах. На теперішній час в спортивному залі школи існує нагальна потреба у заміні підлоги, яка експлуатується більше 49 років, та проведенні ремонтних заходів щодо стяжки будівлі спортзалу, що має значні тріщини. Директору запропоновано розробити проектно-кошторисну документацію з капітального ремонту будівлі спортзалу.