q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Святкування Водохрещення

Дети хоровод111119 січня за ініціативою керівництва Агрохолдингу Landfort та Берестівської сільської ради об’єднаної територіальної громади в селі Миколаївка відбулися урочисті святкові заходи з нагоди святкування Дня Водохрещення. В заходах взяли участь голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Закоморний, керуючий справами виконавчого комітету районної ради Тетяна Іванова, голова районної державної адміністрації Роман Молодецький, керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, помічник народного депутата України, депутат райради Алла Токарева, голова Берестівської сільської ради ОТГ Наталя Кушнір, генеральний директор Агрохолдингу Landfort Євген Боговін, директор ПСП «Агрофірма «Росія» Олександр Лиходєд та  жителі громади.

 

ДП «Бердянський морський торгівельний порт» на заходи було виділено 160-літровий самовар, жителям та гостям надавалися безкоштовний чай та каша. Було організовано ярмарок з різноманітних смаколиків: бутерброди, пиріжки, кекси та інше, які можна було придбати за символічну суму грошей. На ярмарці свої вироби представляли ТОВ «Бердянські ковбаси». Гарною програмою присутніх розважали скоморохи, аніматори, творчі колективи Берестівської сільської ради, Дід Мороз та Снігуронька, також гості мали змогу покататися на бричці та сфотографуватися  на спеціальній фотозоні.

Не зважаючи на морозну та дощову погоду було дуже багато гостей, дітей та жителів самої території. Святкові заходи продовжуватимуться до самої Масляної.

IMG 3066IMG 3049IMG 3075