q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Дмитрівська школа святкує ювілей!

24 листопада Дмитрівська загальноосвітня школа відсвяткувала ювілей. Сорок років тому вперше для учнів села Дмитрівка відкрились двері нової школи.

У святковий день школу-ювіляра вітали голова районної ради Жанна Васильчик, голова райдержадміністрації  Роман Молодецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Бригинець, помічник народного депутата України О. Пономарьова Юрій Люцканов, який вручив директору школи подарунки від народного обранця.

Для гостей заходу було організовано виставку-музей одного дня з історії школи, учні школи підготували святковий концерт.

Школа – це не лише стіни, а, насамперед, дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги й ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але вони завжди живуть у пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Вчителі, які присвятили своє життя школі, дітям були почесними гостями свята.
Зі стін школи вийшло багато талановитих випускників. Вони стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їхні душі, зерна любові до всього рідного.