q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання виконавчого комітету Андрівської сільської ради

23 листопада 2017 року заступник голови районної ради Микола Закоморний прийняв участь у черговому засіданні виконавчого комітету Андрівської сільської ради, яке провів сільський голова Муслім Магомедов.

 

Виконавчим комітетом розглянуто планові питання порядку денного, які стосувались стану роботи виконкому Андрівської сільської ради щодо виконання вимог антикорупційного законодавства у ІІ півріччі 2017 року та роботи КП «Андрівський сількомунгосп» за  жовтень 2017 року.

У поточному році КП «Андрівський сількомунгосп» виконувало планові роботи, а саме здійснювало  водозабезпечення домогосподарств території, покіс трави та інші роботи з благоустрою. За результатами фінансово-господарської діяльності підприємство спрацювало з прибутком. Для можливого виконання робіт в осінньо-зимовий період, а саме очищення доріг від снігу, підприємство  планує придбати навісне обладнання для трактора. 

Також під час засідання обговорили питання, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади. А саме, підвели підсумки ремонту Андрівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради, в якій на сьогодні завершено посилення і вимощення  будівлі. Необхідно зазначити, що кошти виділено з фонду обласного депутата Миколи Волошина по Програмі сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки.

В приміщенні Андрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за рахунок місцевого бюджету сільської ради  завершено встановлення енергозберігаючих вікон. Заміна вікон виконана майже на 70%, але вже сьогодні в учбових класах відчувається покращення та підвищення температурного режиму. Також,  в спортивному залі Андрівського будинку культури виконується заміна вікон на метало пластикові та внутрішній ремонт. По завершенню ремонту в спортивному залі планується встановити тренажери, на які виділено майже 200,0 тис. грн.  субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на  соціально-економічний розвиток.