q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Виїзне засідання колегії облдержадміністрації

Общая 044873 02Васильчик общая

22 листопада у Бердянську під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля пройшло виїзне спільне засідання колегії облдержадміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області.

У роботі колегії взяли участь народні депутати України Олександр Пономарьов та Володимир Бандуров, представники Запорізької облдержадміністрації, голови районних рад і райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад Запорізької області. Бердянський район представили - голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, голова райдержадміністрації Роман Молодецький, голови об’єднаних територіальних громад Наталя Кушнір та Валентин Смага, депутати Бердянської районної ради Алла Токарева та Сергій Кеда, Дмитрівський сільський голова Любов Кісь.

Перед початком роботи колегії голова ЗОДА Костянтин Бриль вручив відзнаку Президента України – медаль «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»,  волонтерам Бердянщини  Тетяні Ковальовій та Сергію Петрині.

КовальоваПетрина

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Бердянського району грамотою Запорізької обласної державної адміністрації нагороджено депутата Бердянської районної ради сьомого скликання, помічника народного депутата України О. Пономарьова  Аллу Токареву.

Токарева

За  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію  та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Запорізької обласної ради нагороджено депутата Бердянської районної ради 1984 - 1996 рр., 1992 – 1994рр., 1998 – 2002рр.,  2006-2010рр., сьомого скликання Сергія Кеду.

У районній раді він є секретарем постійної комісії районної ради з питань бюджету. Багато уваги приділяє соціально - економічному розвитку  територіальної громади, постійно займається розвитком освіти у районі, одним з основних питань сьогодення для Сергія Івановича є патріотичне виховання учнів школи. Як голова партійного осередку, разом з вихованцями, надає волонтерську допомогу підрозділам Національної Гвардії України, які дислокуються у районі. 

Кеда

За  багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування Подякою голови Запорізької обласної ради відзначено Дмитрівського сільського голову Любов Кісь.

З 1992 року Любов Валентинівна працює у Дмитрівській сільській раді. У  2004 році за активну життєву позицію, відданість своїй справі громада Дмитрівської сільської ради вперше обрала Любов Валентинівну сільським головою, де вона працює і по теперішній час.

Як сільський голова Любов Валентинівна приділяє велику увагу соціально-економічному розвитку територіальної громади. За час роботи на посаді сільського голови завдяки її старанній праці, активності громади Дмитрівська територія приймала участь у проекті ЄС ПРОООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Під час впровадження проекту на території сільської ради було відновлено водопостачання в селі Шевченко.    За її ініціативи збудована та введена в експлуатацію газова котельня,  проведений ремонт каналізації та водопровідної системи у дитячому дошкільному  закладі, відновлено вуличне освітлення, у с. Дмитрівка встановлено спортивний майданчик з тренажерним обладнанням, висаджено парк, постійно проводиться ремонт доріг. Упорядкування пам’ятників та Братської могили загиблим радянським воїнам під час Великої Вітчизняної війни на постійному контролі Любов Валентинівни.

Кісь

Під час засіданні колегії розглянули питання щодо стану забезпечення виконання вимог Закону України “Про звернення громадян” у Запорізькій області за результатами 10 місяців 2017 року; додержання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю в частині доступності та безперешкодного доступу до об’єктів фізичного оточення на території Запорізької області. Також обговорили результати обстеження об’єктів соціальної інфраструктури області. Очільник області Костянтин Бриль наголосив, що 2018 рік буде роком об’єднаних територіальних громад у роботі зі зверненнями громадян, адже це перший найближчий рівень влади до людей.

Підсумовуючи засідання голова облдержадміністрації також зупинився на питаннях децентралізації, освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку, про проведення заходу “Врожай” тощо.