q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання профільної постійної комісії

DSC 0988пк10 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, у якому прийняли участь голова районної ради Жанна Васильчик, заступник голови РДА Ніна Борщова, керівники медичних закладів, начальники структурних підрозділів РДА.

 Депутати одноголосно підтримали виділення коштів на придбання комп’ютерної техніки, повірки засобів вимірювальної техніки, придбання та встановлення лічильника холодної води,  придбання обігрівачів для Софіївського ФАПу, Успенівського ФАПу № 1 та № 2, за зверненням КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».  

Управління соціального захисту РДА звернулось з клопотанням виділити кошти на придбання вхідної двері для КУ «Територіальний центр соціального обслуговування», районна рада – на придбання та встановлення металопластикових вікон у адмінбудівлі районної ради, КУ «Андріївська ЦРЛ» - виплату пільгової пенсії та списання кредиторської заборгованості та інше. Зазначені звернення члени комісії підтримали.  Усі зміни рекомендовано включити до проекту рішення «Про районний бюджет на 2017 рік» з наступним його затвердженням на пленарному засіданні.

Також депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року, план роботи районної ради та постійної комісії на перше півріччя 2018 року.