q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Робота Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста у районі

IMG 20171106 141549общ206 листопада Бердянська міська організація Товариства Червоного Хреста провела Круглий стіл, під час якого прозвітувала про роботу організації у Бердянському районі за 2016-2017 роки, презентувала  проект міжнародної Федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця «Україна: комплексне реагування». У засіданні прийняли участь голова районної  ради Жанна Васильчик, її заступник Микола Закоморний, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова, селищний, сільські голови, заступник голови РДА Ніна Борщова, керівник апарату РДА Алла Галущак, начальник УСЗН РДА Сергій Дехтяр, служба у справах дітей РДА, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування», БРЦСССДМ РДА.

Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 97 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів. 190 країн знаходяться у русі Міжнародної організації. Гуманітарні проекти працюють у Запорізькій, Дніпровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях.

Бердянською міською організацією Товариства Червоного Хреста найбільше  проектів впроваджено саме у Бердянському районі.  Гуманітарну допомогу отримували інваліди І, ІІ та ІІІ груп, багатодітні та прийомні сім’ї, одинокі батьки. За 2017 рік організацією проведено 500 заходів та 80 виїздів. Під час реалізації проекту «Центр підтримки сім’ї» надавалась  гуманітарна, психосоціальна допомога.  Мобільні групи побували у школах та дошкільних навчальних закладах району.

Метою проекту «Підтримка домогосподарств» є надання коштів на реалізацію проектів жителів району. Усього було подано 96 заявок, відібрано 61 проект. У  реалізації проектів  приймали участь переселенці, серед яких одинокі мами, багатодітні та прийомні сім’ї та інші. Напрямки проектів різноманітні – це і вирощування птиці, худоби, придбання обладнання для виготовлення кормів, виробництво молочних виробів, виготовлення виробів з еко - матеріалів та ін.

IMG 20171106 144343проек

Товариством Червоного Хреста постійно проводиться підтримка жителів району, які дійсно потребують допомоги. Особливо у час, коли у сусідніх областях відбуваються бойові дії, і велика кількість людей змушена залишати свої домівки та шукати спокійнішого життя.

Головним принципом діяльності Міжнародного  руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – є людяність серед жорстокості. Кожен учасник організації своїми діями та вчинками щодня доводить, що у будь-який час ми повинні допомагати та підтримувати однин одного.