q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Сесія Долинської сільської ради

DSCN3557гл31 жовтня Долинський сільський голова Віталій Пелешко провів позачергове пленарне засідання 20 сесії сільської ради, у якому прийняв участь заступник голови ради Микола Закоморний.

 Депутати розглянули ряд питань, а саме:

- Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2016 року № 1 «Про затвердження програм на 2017 рік».

- Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 06.09.2016 р. № 2 «Про затвердження Програм захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки».

- Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради № 3 від 10.02.2016 р. «Про програму профілактики і боротьби зі сказом на території Долинської сільської ради Бердянського району на 2016-2020 роки».

- Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від23.12.2016 р. № 2 «Про сільський бюджет на 2017 рік».

- Про затвердження розпоряджень сільського голови.

- Про відмову від земельної ділянки.

- Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок на місцевості.

У зв’язку з впровадженням медичної реформи у країні  з 2018 року, з метою належного фінансового забезпечення, заклади охорони здоров’я Бердянського району будуть змушені  скорочуватись. Так, керівництво КУ «ЦПМСД» запропонувало закрити Кримський ФП та  скоротити по 0,25 ставки у Шевченківському та Долинському ФАПах. Депутати сільської ради аби уникнути соціальної напруги, з метою збереження у повній мірі медичних закладів,  які розташовані на території Долинської сільської ради, вирішили клопотати перед районною радою щодо збереження вищезазначених закладів та посад,  надали згоду фінансувати  з місцевого бюджету у 2018 році утримання цих закладів.

Також обранці виділили кошти на придбання вакцини від сказу, дитячих майданчиків для Долинського та Шевченківського ДНЗ, продовження ремонту адмінбудівлі сільської ради, утримання Андріївської пожежної команди, яка також  обслуговує територію Долинської сільської ради.

На засіданні сесії  був присутній Олексій Руденко, голова ГО «Бердянська районна спілка ветеранів АТО ім. Р.В. Малюти», який звернувся до депутатів з проханням увіковічити пам’ять про односельця, загиблого учасника АТО Романа Малюти. Присутні вирішили організувати парк на честь загиблого воїна.