q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Координаційна рада

общая27 жовтня у приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням голови районної ради Жанни Васильчик, у якому прийняв участь голова райдержадміністрації Роман Молодецький.

 

Перед початком роботи Берестівський сільський голова Наталя Кушнір провела невеличку екскурсію по території села Берестове та поділилась здобутками, які були зроблені за короткий час організації громади, а саме відремонтована крівля на двох корпусах Берестівської ЗОШ, встановлені металопластикові вікна,  проведено ремонт  холу  та заасфальтований внутрішній двір навчального закладу, висаджений парк біля Будинку культури, встановлений дитячий  та спортивний майданчики, відремонтоване приміщення ЦНАПу.

бкцнап

школа общхол зош

Члени Координаційної ради, а це селищний, сільські голови, голови ОТГ, секретарі селищної, сільських рад, ОТГ,  старости ОТГ, обговорили питання щодо взаємодії Бердянського відділу поліції ГУ НПУ в Запорізькій області з органами місцевого самоврядування в частині організації громадських формувань. Начальник відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації Лариса Мовчан висвітила основні зміни, які відбулись у ЗУ «Про регулювання містобудівної документації».

Директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Пейчева для присутніх провела ресурсну вправу, під час якої кожен з присутніх мав змогу визначити нагальну проблему,  мотивовані способи її вирішення та переоцінити ступінь ймовірності зазначеної проблеми.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня зупинилась на основних аспектах, які необхідно враховувати при формуванні бюджету на новий фінансовий рік.

Також Марина Дмитрівна спільно з керівником КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитром Аксьоновим проінформували присутніх про результати роботи тимчасової робочої  групи з питання впровадження медичної реформи.

У 2014 році уряд схвалив основний концептуальний документ - Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Після цього був затверджений План заходів щодо її реалізації, які дали старт реформі. Першою у районі була створена Берестівська сільська рада Берестівська сільська об’єднана територіальна громада. Сільський голова Наталя Кушнір поділилась з присутніми першими кроками на шляху до успіху. Розповіла, що було зроблено на території сіл ОТГ та плани на майбутнє.

през