q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Пленарна робота

IMG 20171020 10103920 жовтня під головуванням голови районної ради Жанни Васильчик відбулось позачергове пленарне засідання, у якому прийняли участь заступники голови та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, староста, керівники медичних установ, ЗМІ.

 

Перед початком засідання голова районної ради Жанна Васильчик спільно зі своїм заступником Миколою Закоморним, головою РДА Романом Молодецьким та помічником народного депутата України О.Пономарьова, депутатом районної ради Аллою Токаревою привітали з ювілейним Днем народження старосту сіл Миколаївка, Малинівка, Радионівка, Новосолдатське та Новоіванівка Берестівської сільської ради Берестівської об’єднаної територіальної громади Тимківа Володимира Федоровича, який 15 жовтня святкував 55 річчя. Вручити йому Пам’ятну адресу,  Почесну грамоту обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 55 річчя від дня народження та квіти від народного депутата України.

 

Тимків 55Також керівнитцо району вручили Подяку голови Запорізької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток Андрівської територіальної громади та з нагоди 155-ї річниці переселення болгар на землі Таврії Андрівському сільському голові Магомедову Муслиму Курбановичу.

Магомедов болгари

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2017 рік та районного бюджету на 2017 рік. Зміни стосувались придбання спортивного обладнання для КЗ "Андрівський сільський будинок культури", впровадження енергоефективних заходів - капітальний ремонт окремих елементів будівлі (заміна вікон та дверей) Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст. Фінансування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Також обранці внесли зміни та доповнення до рішення районної ради від 23.09.2016 № 18 «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг (ProZorro)».

Проекти рішень попередньо були розглянуті на профільних постійних комісіях.