q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Вітали військовий підрозділ

PA130681обрезНапередодні свята Покрови і Дня Захисника України делегація учнів і вчителів Миколаївської ЗОШ привітали  підшефний військовий підрозділ. Як депутат районної ради, висловив від імені депутатського корпусу Бердянської районної ради слова вдячності за сумлінну службу і привітав воїнів зі святами, адже за Указом Президента України 14 жовтня відзначається День захисника України. Ця дата обрана невипадково, бо на цей день припадає свято Покрови Святої Богородиці, покровительниці українського козацтва, а ще це день створення Української повстанської армії.

Вручили воїнам «осінні дари» городів і садів, різні смаколики, предмети гігієни. А головне, подарували гарний настрій – дали невеличкий концерт. Цього разу нас підтримали працівники центрального Осипенківського БК. То ж до пісень осипенківців додались наші  танці, веселі сценки і пісні. Два колективи вдало доповнили один одного. Дітям також сподобалось дарувати гарний настрій захисникам Вітчизни.

Солдати та їх командири були зворушені виявленою до них увагою і висловили сподівання, що цей концерт юних артистів буде не останнім.

 

Інформацію підготував

депутат районної ради від ВО «Батьківщина» Кеда С.І.

PA130620PA130661

PA130663PA130664