q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Шановні жителі Бердянщини!

30e7a520ed18665a61b17b7d634a73a5У  святий День Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День козацтва та захисника України, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз.
 Історія українського козацтва – це одна з найвеличніших сторінок життя українського народу. У найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій України. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. 
День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.
Від щирого серця бажаємо усім мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів!
 
з повагою,
голова районної ради Ж.О. Васильчик
заступник голови районної ради М.М. Закоморний