q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання ГО ветеранів АТО

IMG 20171012 095037ато12 жовтня  Громадська організація «Бердянська районна спілка ветеранів АТО ім. Р.В. Малюти» провела установчі збори, у яких прийняли участь заступник голови районної ради Микола Закоморний, голова районної організації Ради ветеранів Михайло Андрєєв.

Зі вступним словом виступив голова громадської організації Олексій Руденко.  Під час засідання присутні підняли питання зубопротезування учасникам АТО. Пояснення з зазначеного питання надав голова Ради ветеранів Михайло Євстафійович. За його словами з районного бюджету виділено кошти у сумі 34,0 тис. грн., на одну особу сума складає майже 2,5 тис. грн. Кошти направляються лише на компенсацію витрат саме на зубопротезування, лікування проходить за кошти учасників АТО. Особи, які проживають на території об’єднаних територіальних громад,  фінансуються за кошти бюджетів цих рад. На сьогодні ОТГ не виділили кошти на проведення процедури зубопротезування. Рада ветеранів працює у цьому напрямку.

Члени ГО підняли питання встановлення меморіальної дошки на Долинській ЗОШ на честь загиблого  учасника АТО Р.В. Малюти, обговорили земельні питання, а саме виділення земельних ділянок учасникам АТО та їх оформлення, співпраця з установами та організаціями району, представництво організації у селищній, сільських радах.