q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання комісії з питань аналізу діяльності комунальних підприємств

225 вересня  відбулось  засідання комісії з питань аналізу діяльності комунальних підприємств, організацій та установ Бердянської районної ради, яку провела голова районної ради Жанна Васильчик. У роботі комісії прийняли участь заступник голови районної ради Микола Закоморний, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова, заступник голови РДА Ніна Борщова, начальник управління фінансів РДА Марина Завгородня, депутат районної ради Світлана Чуб та керівники медичних закладів району.

 

Під час засідання обговорено наступні питання:

1.     Про перелік заходів з енергозбереження, які впроваджено в установах та які планово будуть виконані до кінця 2017 року.

2.     Про стан проходження підготовки до опалювального періоду – забезпечення коштами, оплата за використані енергоносії, стан економії спожитих енергоносіїв, розрахунок коефіцієнту теплового навантаження кожного опалювального об’єкту.

3.     Інформація про використання електроенергії орендарями приміщень КУ «ЦРЛ».

4.     Питання забезпечення населення безкоштовними медичними препаратами (психотропні, наркотичні препарати).

В.о головного лікаря Людмила Пасько проінформовано присутніх про проведені заходи з енергозбереження, а саме здійснено поточний ремонт харчоблоку КУ «Андріївська ЦРЛ», замінено 3-и вікна та вхідні двері на металопластикові, придбано електроплиту для харчоблоку, придбано пральні машини, виконано ремонт системи водопостачання. Готується ремонт системи опалення підвалу та заміна теплового лічильника.

При підготовцімедичних закладів до роботивосінньо-зимовий період  2017-2018 років здійснено перевірку димовентканалів, повірку газо- та тепло- лічильників,  КУ «Андріївська ЦРЛ» придбано матеріали для утеплення теплотраси.

За інформацією головних лікарів населення району до кінця поточного року у повній мірі забезпечено безкоштовними психотропними та наркотичними медичними препаратами.

За результатами засідання комісії визначено основні завдання, а саме:

-         до початку опалювального сезону виконати підготовчі та ремонті роботи в повному обсязі;

-         продовжити впровадження заходів з енергозбереження;

-         тримати на персональному контролі облік та оплату за використану електроенергію орендарями приміщень КУ «ЦРЛ»;

-         перевірити фактичну наявність персональних засобів обліку в орендованих приміщеннях;

-         підготувати пропозиції щодо зміни штатного розпису медичних установ.

вупееортг