q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання робочих комісій

18 вересня під головуванням голови районної ради відбулось  засідання комісії з питань аналізу діяльності комунальних підприємств, організацій та установ Бердянської районної ради.  У засіданні прийняли участь заступник голови районної ради Микола Закоморний, заступники голови РДА Геннадій Бєлогуров та Ніна Борщова, начальник управління фінансів РДА Марина Завгородня, завідуюча КУ «Районний методичний кабінет» Лариса Смикалова, в.о. начальника відділу освіти РДА Юлія Бригинець, директор Андріївської СРШ Людмила Кріпак, керівник Андріївського будинку творчості Марія Яковлєва.

 

Під час засідання заслухали звіт про роботу КУ «Районний методичний кабінет». Комунальна установа здійснює науково-методичне забезпечення загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району, організовує підвищення кваліфікації педагогічних працівників. У 2016 році було завершено роботу за науково-методичною темою «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховному процесі як засіб формування компетентної особистості» та розпочато роботу над новою методичною темою «Розвиток професійної компетентності та педагогічної майстерності педагогів як основа створення інноваційного розвивального освітнього середовища», над якою працюватимуть педагоги району у 2016-2021 роках. У 2016 році проведено атестаційну експертизу Троїцького  ДНЗ «Пролісок», Новотроїцького ДНЗ «Теремок», Дмитрівського ДНЗ «Ромашка», Софіївського ДНЗ «Капітошка», Долинського ДНЗ «Струмочок», у 2017 році – Шевченківського ДНЗ «Сонечко» та Осипенківського ДНЗ «Пізнайко». КУ «РМК» здійснено методичний супровід відкриття та організації роботи інклюзивних класів в Андріївській СРШ.

Члени комісії обговорили організацію харчування у загальноосвітніх школах району, підготовку до святкування Дня вчителя та організацію у районі Центру інклюзивного навчання.

Останнє питання більш детально було розглянуто на засіданні тимчасової робочої групи щодо створення інклюзивно-ресурсного центру, яке проводив заступник голови районної ради Микола Закоморний.

Микола Миколайович проінформував присутніх про здійснені кроки на шляху впровадження нової ланки інклюзії у Бердянському районі.

Завідуюча КУ «РМК» Лариса Смикалова доповіла про організаційні засади при створенні інклюзивно-ресурсного центру.

Не залишились осторонь і об’єднані територіальні громади району. Так, заступник Осипенківського сільського голови ОТГ Марія Жила освітила координаційні дії громади щодо залучення кваліфікованого складу працівників при створенні Центру та надала аналіз даних щодо кількості дитячого населення з особливими освітніми потребами на території об’єднаних територіальних громад.

Начальник управління фінансів РДА Марина Завгородня детально зупинилась на фінансуванні інклюзивної освіти у районі при створенні відповідного центру.