q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Сесія Азовської сільської ради

 

13 вересня заступник голови районної ради Микола Закоморний прийняв участь у пленарному засіданні Азовської сільської ради.

Депутати заслухали звіт про роботу дільничного офіцера поліції Бердянського відділу поліції. За словами дільничного В’ячеслава Орляка, протягом 8 місяців поточного року, було прийнято 222 заяви від жителів сільської ради, відкрито  37 кримінальних справ, з яких 12 розкрито.

 

Директор Азовської школи Алла Сошко проінформувала присутніх  про роботу школи. Станом на 01.09.2017 року у школі навчається 173 учні, працюють 23 вчителі, у навчальному закладі організоване гаряче харчування, вартість якого складає 7,2 грн. (3,6  кошти батьків учнів, 3,6 –сільської ради).

 

Депутати затвердили місцеву цільову соціальну Програму «Молодь» на 2017-2020 роки, мета якої створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді Азовської сільської ради, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

 

З метою збереження історичної та культурної спадщини села Азовське, утвердження звичаїв і традицій, заснування офіційної символіки територіальної громади, депутати  Азовської  сільської ради прийняли  рішення, яким  оголосили конкурс на створення офіційної символіки та затвердили положення про  цей конкурс. Переможець конкурсу отримає грошову винагороду у розмірі 3,0 тис. грн.

 

Також обранці внесли зміни до сільського бюджету на 2017 рік та до бюджетних призначень.