q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Виконавчий апарат Бердянської районної ради оголошує про проведення конкурсу за принципом аукціону з приватизації об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району (під розбирання)

Назва та місцезнаходження об’єкту приватизації: нежитлова будівля Андріївського будинку дитячої творчості, загальною площею по внутрішньому обміру 320 кв.м., яка розташована за адресою: Запорізька область, Бердянський район, смт. Андріївка, пров. Весняний (Червоноармійський), буд. 8.

Відомості про об’єкт приватизації:

 

Елементи будинку фундамент – бутовий, стіни – саман, личкований цеглою, перекриття – дерев’яне, покрівля – шиферна, підлога – дощата, отвори – дерев’яні двері та вікна, опорядження внутрішнє – фарбування водяними сумішами.

Початкова вартість продажу об’єкта без урахування ПДВ – 102 207 грн. (сто дві тисячі двісті сім) гривень.

Ознайомитись з об’єктом приватизації можна за місцем його розташування з 8.00 до 17.00, крім вихідних.

Умови участі у конкурсі

Претенденти на участь у конкурсі подають у закритих конвертах з написом «На конкурс» до приймальні Бердянської районної ради, каб. № 205, наступну документацію (крім цінової пропозиції за об’єкт приватизації):

- заява на участь у конкурсі підписана і скріплена печаткою (за її наявності) із зазначенням об’єкту, що підлягає приватизації; найменування юридичної особи або прізвище, ім’я по-батькові фізичної особи; місцезнаходження або місце проживання; контактний телефон; письмова згода щодо виконання фіксованих умов конкурсу, які підлягали виконанню до початку проведення конкурсу (заява може бути написана у вільній формі);

- для учасників, які є юридичними особами: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи, та посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

- для учасників, які є фізичними особами: копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлена довіреність на представника фізичної особи;

- квитанція про сплату реєстраційного внеску в розмірі одного неоподаткованого мінімуму;

- квитанція про сплату суми застави в розмірі 10 відсотків від вартості майна, що підлягає приватизації за конкурсом;

- зобов’язання (пропозиції), викладені у письмовій формі щодо виконання фіксованих умов конкурсу, крім розміру цінової пропозиції.

Реєстраційний внесок в розмірі 17 грн. вноситься на  р/р 31410544700031 в ГУДКСУ у Запорізькій області, код ЄДРПОУ 38042560 МФО 813015. Одержувач – місцевий бюджет Бердянського району, 24060300. Сума застави у розмірі 10% від початкової вартості продажу об’єкта – 4134,00 грн. (чотири тисячі сто тридцять чотири гривні) вноситься на р/р 31510905700031 в ГУДКСУ у Запорізькій області, код ЄДРПОУ 38051560 МФО 81315. Одержувач – місцевий бюджет Бердянського району, 31030000. Зазначені грошові кошти вносяться не менш як за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Фіксовані умови конкурсу:

- продаж об’єкта здійснюється за грошові кошти;

- відчуження об’єкта приватизації здійснюється тільки після повної сплати грошових коштів за придбане майно;

- використання об’єктів приватизації після оформлення права власності визначає покупець;

- відшкодування переможцем конкурсу витрат на проведення незалежної експертної оцінки;

- сплата учасником конкурсу суми застави у розмірі 10% від вартості майна, що підлягає приватизації;

- сплата учасником конкурсу реєстраційного внеску у розмірі одного неоподаткованого мінімуму;

- витрати, пов’язані з укладанням договору купівлі – продажу, його нотаріальним посвідченням, державною реєстрацією та виконанням, бере на себе переможець конкурсу.

Кінцевий термін прийняття конкурсної документації 02 жовтня 2017 року.

Цінові конкурсні пропозиції за об’єкт приватизації подаються учасниками конкурсу особисто в день проведення конкурсу за принципом аукціону на засіданні конкурсної комісії в запечатаному непрозорому конверті.

Конкурс за принципом аукціону відбудеться 09 жовтня 2017 року, о 11.00, за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, пр. Перемоги, 3, каб. № 205.

Конкурсна комісія знаходиться в приміщенні Бердянської районної ради за адресою: Запорізька область. м. Бердянськ, пр. Перемоги, 3. Контактний телефон: 3-55-00 з 8.00 до 17.00, крім вихідних.

Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу за принципом аукціону можна отримати за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, пр. Перемоги, 3, каб. №204 або за тел. 3-55-00 з 8.00 до 17.00 крім вихідних.