q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Свято Першого вересня

IMG 20170901 094258всеПромайнуло літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік. Для  першачків і одинадцятикласників 1 вересня  — особлива подія, бо для малюків з дитсадка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники. 

Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. 

У дев"яти школах району день знань пройшов організовано та злагоджено, радуючи школярів, батьків і, звичайно, вчителів яскравими осінніми квітами та святковими урочистостями з нагоди початку нового навчального року.

Голова районної ради Жанна Васильчик разом з керівником апарату районної ради Тетяною Івановою, депутатами районної ради Валентиною Кущ, Світланою Чуб, Тамарою Коломиченко, Світланою Ковдрею, селищним головою Наталею Кагадій завітали на свято до Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи. Заступник голови районної ради Микола Закоморний відвідав Новотроїцьку загальнооосвітню школу.

Почесні гості привітали зі святом присутніх, побажали  гідних успіхів у навчанні, наполегливої праці, гарних оцінок, а  вчителям - терпіння та невтомної праці.