q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Працювала тимчасова робоча група

1всеЗ метою опрацювання проблемних питань у дорожній інфраструктурі, враховуючи звернення депутатів Бердянської районної ради та мешканців Бердянського району, які занепокоєні умовами безпеки руху на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, що сполучають населені пункти, селищну та сільські ради, обласний центр та місто Бердянськ розпорядженням голови районної ради від 09.08.2017 №52 створено тимчасову робочу групу.

 

У засіданні робочої групи, яке відбулося 11.08.2017 року, прийняли участь голова районної ради Жанна Васильчик, староста сіл Миколаївка, Малинівка, Радионівка, Новоіванівка, Новосолдатське Володимир Тимків. До складу тимчасової групи увійшли голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності Валентина Кущ,  керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова, Андріївський селищний голова Наталя Кагадій, Берестівський сільський голова  ОТГ Наталя Кушнір, Осипенківський сільський голова  ОТГ Валентин Смага, начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства РДА Володимир Сенченко, головний інженер філії "Бердянська ДЕД ДП «Запорізькій  облавтодор» ВАТ  ДАК «Автомобільні дороги України» Григорій Хижняк,  депутат Андріївської селищної ради Валерій Чуб.

Під час роботи селищним та сільськими головами, депутатами районної ради  було наголошено на   незадовільному  стані доріг у районі, що приводить до підвищеної аварійності,  погіршення умов руху транспорту, ускладнення перевезення хворих пацієнтів до Центральної лікарні майбутнього Госпітального округу, що ставить під сумнів можливість надання якісної, швидкої медичної допомоги мешканцям районів.

Також проблемним питанням залишається питання залучення виконавців робіт та якість матеріалів, що використовуються під час ремонтних робіт на дорогах.

Членами робочої групи зауважено, що території Бердянського району належним чином не контролюється обмеження руху великовагового автотранспорту. Тому, необхідно посилити роботу пересувних пунктів габаритно-вагового контролю на дорогах загального користування та забезпечити відстій транспортних засобів, які підпадають під дію обмеження, за межами проїзної частини та на майданчиках відпочинку.

За результатами роботи тимчасової групи вирішено підготувати звернення депутатів Бердянської районної ради до народних депутатів України, Запорізької обласної ради,  Запорізької облдержадміністрації з проханням сприяти  у  виділення коштів у 2017 році на капітальний ремонт доріг у Бердянському  районі, а саме:

1. О081491 Пологи - Кінські Роздори - Андріївка - Нововасилівка – Бердянськ,  км 59+000-км 62+000; км 65+900-км 106+500 на  ділянці дороги від смт. Андріївка до с. Нововасилівка, протяжність дороги, яка потребує капітального ремонту складає близько 29 км.

2. Т-08-19 Куйбишеве - М-14 на дільниці дороги від с. Осипенко до с. Берестове, протяжність дороги,  яка потребує капітального ремонту складає близько 20 км.

3. О080103 Старопетрівка - Новопетрівка  - межа області, км 0+000 – км 25+500,  протяжність дороги,  яка потребує капітального ремонту складає близько 12 км.

4. С080102 Берестове-Миколаївка, протяжність дороги,  яка потребує капітального ремонту складає близько 25,7 км.

5. С080121 від О080103 – Куліківське, протяжність дороги,  яка потребує капітального ремонту складає близько 1,2 км.

Дане Звернення винесено було на розгляд постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності.

2пр3оллррмс