q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійних комісій

пк етика и гуман11 серпня працювали постійні комісії районної ради.

У засіданні постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку прийняли участь голова районної ради Жанна Васильчик, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова, голова районної ради ветеранів Михайло Андрєєв, головний спеціаліст з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Ірина Радишевська. 

Під час засідання обговорили наступні питанння:

1. Про нагородження нагрудним знаком «За розвиток Бердянського району».

2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Бердянського району».

3. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Бердянської районної ради на 2017 рік (в новій редакції).

4. Про Програму забезпечення оповіщення та інформування населення, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Бердянського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2017-2020 роках.

Під час розгляду питань порядку денного постійної комісії від депутатів надійшли пропозиції щодо внесення змін в Положення про звання «Почесний громадянин Бердянського району", в частині конкретизації вимог та критеріїв щодо присвоєння такого звання посмертно.

Також членами комісії запропоновано доопрацювати Програму забезпечення оповіщення та інформування населення, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Бердянського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2017-2020 роках , а саме розробити заходи, які будуть спрямовані на забезпечення інформування населення, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Бердянського району, шляхом використання сучасних засобів зв’язку, що гарантуватиме максимально швидке реагування усіх мешканців району у разі наявної загрози або виникнення надзвичайної ситуації. 

Під головуванням депутата районної ради Сергія Гродзевича  відбулось засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, у якому прийняли участь голова районної ради Жанна Васильчик, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова, головний лікар КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Дмитро Аксьонов, начальник відділу освіти Бердянської районної державної адміністрації Веніамін Варакін, в. о. головного лікаря КУ «Андріївська ЦРЛ БРР» - Людмила Пасько. 

Під час засідання депутати заслухали звіти щодо виконання за перше півріччя 2017 року програм:

 - соціального захисту дитячого та жіночого населення Бердянського району в галузі безоплатного медичного обслуговування.

- «Безпечні пологи» для породіль Бердянського району.

- надання хірургічної допомоги мешканцям Бердянського району.

 Також депутати розглянули опрацьовані пропозиції відділом освіти РДА щодо внесення змін в Програму оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Бердянського району на 2017-2018 роки, в частині виключення з переліку Троянської школи, як такої що набуває статус філії після оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 році.