q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання Госпітальної ради

2017 06 29 042873 0129 червня відбулось засідання Госпітальної ради Бердянського госпітального округу, у якому прийняла участь голова районної  ради Жанна Васильчик. 

На засіданні медики обговорили питання щодо необхідності обстеження медичних закладів Бердянського госпітального округу, надали дозвіл спеціалізованій громадській організації на збір та обробку інформації з метою розробки п"ятирічного плану розвитку госпітального округу. Також визначили координатора із зовнішньої співпраці та провели деякі кадрові зміни у складі Госпітальної ради.

Голова госпітальної ради Євген Георгієв під час наради наголосив на приорітетних завданнях у роботі, а саме проведення комплексного внутрішнього та зовнішнього аудиту медичних закладів, покращення матеріально-технічної бази, наповнення кадрового складу медичних установ.

Для початку роботи госпітального округу необхідно здійснити першочергові заходи, одним з яких є поліпшення стану автомобільних доріг, заміна автомобільного транспорту закладів. 

Євген Георгієв зазначив, що Бердянський район перший, що працює на прямих Договорах з Бердянським територіальним медичним об"єднанням.  Тобто у районі затверджені та працюють програми з надання хірургічної допомоги мешканцям Бердянського району, "Безпечні пологи» для породіль Бердянського району", з соціального захисту дитячого та жіночого населення Бердянського району в галузі безоплатного медичного обслуговування.

2017 06 29 042873 05