q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Нарада з директорами шкіл

DSC 095214 червня відділ освіти райдержадміністрації провів засідання колегії та нараду з директорам шкіл району. У засіданнях прийняв участь заступник голови районної ради Микола Закоморний.

На засіданні колегії присутні підвели підсумки психологічної служби району за 2016-2017 навчальний рік та розглянули стан виконання Програми розвитку і функціонування української мови в Бердянському районі у начальному році.

Під час наради з керівниками шкіл навчальних закладів   заслухали про результати виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району в контексті реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді протягом навчального року, підвели підсумки спортивно-масової роботи навчальних закладів протягом навчального року, за результатами яких начальник відділу освіти РДА Веніамін Варакін вручив вчителям шкіл Подяки відділу освіти РДА за підготовку учасників до змагань. Також заслухали інформацію щодо підготовки шкіл району до нового опалювального року, курсову підготовку вчителів та інше. 

По закінченню начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня обговорила ряд питань з директорами та бухгалтерами шкіл, а саме:

- дотримання норм бюджетного законодавства;

- виконання кошторисів закладів освіти у поточному році;

- організація роботи по складанню бюджетних запитів на 2018 рік та на наступні за плановим два бюджетні періоди.

DSC 0951