q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


День захисту дітей на Бердянщині

 

общ1 червня відзначається Міжнародний день дітей — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, у Женеві.

В Україні це свято встановлене Указом Президента України від 1998 року за ініціативи Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна - дітям» та інших суспільних організацій. День захисту дітей відзначається у кожному населеному пункті нашої держави, адже діти – це наше майбутнє і лише від дорослих залежить, яким саме воно буде.

До відзначення цього свята у районі пройшла низка заходів. 

У Азовському сільському клубі пройшов конкурс «Дзвінкоголосе дитинство», виставка малюнків «Світ дитинства», святковий концерт, виставка робіт з пластиліну «Казкова фантазія».

На території Новотроїцької сільської ради для дітей та жителів громади організували концертно-розважальну програму: виступи дітей, конкурс малюнків на асфальті, дискотека, поїздка до міста Бердянськ на море, солодкі подарунки для дітей інвалідів, дітей, які знаходяться під опікою та прийомних сімей.

У кожному населеному пункті Андрівської сільської ради пройшли святкові концерти.

На базі Шевченківської школи та дитячого садка Долинської сільської ради учні шкіл та вихованці ДНЗ демонстрували виступи, проводили конкурси та ігри.

Святковий концерт пройшов й у Дмитрівському центрі дозвілля. Також у цей день на базі загальноосвітньої школи відкрито мовний табір.

На території Осипенківської сільської ради об’єднаної територіальної громади проведені конкурси малюнків на асфальті, фотовиставка, театралізовані вистави у Будинках культури та загальноосвітніх школах, вікторини, флешмоб хореографічних колективів, інтерактивні ігри, організовані солодкі столи.

Біля Будинку культури Андріївської селищної ради для дітей громади провели конкурси, ігри, виступи творчих колективів, розважали дітлахів веселі клоуни. Не залишились діти і без солодкого, для них організували солодкий стіл.

Для дітей Берестівської сільської ради об’єднаної територіальної громади провели конкурси малюнків на асфальті, концерти, організували солодкі столи.

У святкових заходах, які пройшли в Андріївській селищній та Новотроїцькій сільській радах прийняв участь заступник голови районної ради Микола Закоморний.

Щорічно народний депутат України Олександр Пономарьов приймає активну участь у житті Бердянщини. Цей рік не став винятком, для 15 дошкільних навчальних закладів району, які відвідують 673 дитини, Олександр Сергійович передав подарунки – іграшки, м’ячі та обручи. Загалом, обласний та районні депутати, місцеві органи влади, підприємці організували для дітей не лише святкові заходи, а й солодкі подарунки.

День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

азовськеандреевкаандровка

андровка2долзакникол