q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Нарада директорів шкіл

24 травня   заступник голови районної ради Микола Закоморний прийняв участь у  нараді директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. Одне з основних питань - організація літніх пришкільних та мовних таборів для учнів шкіл Бердянського району. Так, у мовних таборах, які працюватимуть при дев'яти районних школах і п'яти школах Осипенківської громади, учні 2-10-х класів зможуть удосконалити свою англійську.

 

А для учнів перших - четвертих класів організовані пришкільні табори. Протягом двох тижнів вони будуть їздити на екскурсії, в тому числі і в музеї, ходити в походи, гуляти на природі ... Для дітей буде також організоване харчування, таке ж, яке вони отримували і протягом навчального року.
За подібним же принципом буде організовано роботу пришкільних літніх таборів і в трьох школах Берестівськоїй громади.

Під час подальшої роботи наради було розглянуто  питання проходження медогляду працівників загальноосвітніх закладів. Цього року сесією районної ради для цієї потреби виділено 48 тис.грн.

Слушним був розгляд питання щодо підведення підсумків  засвоєння навчального курсу "Захист Вітчизни".  Відмічено, що за сприяння військового комісаріату та відділу освіти Бердянської райдержадміністрації вперше за чотирнадцять років учні випускних класів відпрацьовували  практичні вправи бойових стрільб з автомата АК.