q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійної комісії з питань бюджету

IMG 2017-05-18 141633кед18 травня під головування Павла Лук’яненка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, у якому прийняли участь голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Закоморний. Депутатами розглянуті клопотання КУ «Андріївська ЦРЛ», відділу освіти РДА, управління соціального захисту населення РДА, районної ради та райдержадміністрації.

 

Члени комісії підтримали виділення коштів на підготовку до нового навчального року та опалювального сезону у школах району на 2017-2018 рр., проходження медогляду вчителями шкіл, виплату матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), придбання 3-х автоматичних пральних машин та необхідних запчастин для підключення їх до водопостачання та водовідведення для   КУ «Андріївська ЦРЛ» та ін.

Новотроїцькою, Азовською сільськими та Андріївською селищною радами були надані субвенції районному бюджету на співфінансування об’єктів «Водовід с. Новотроїцьке Бердянського району (І та ІІ черги будівництва), «Водопровідна мережа с. Луначарське Бердянського району - реконструкція (перша та друга черги)», «Будівництво шкільного стадіону Азовської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Молодіжна, 92, с. Азовське». Берестівська сільська рада виділила кошти на утримання 0,25 ставки лікаря Андріївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку та компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті, оплату праці з нарахуваннями КУ «БРЦСССДМ» та на придбання вакцини «Туберкулін» для мешканців ОТГ.

Постійна  комісія рекомендувала управлінню фінансів РДА усі зміни внести до районного бюджету на 2017 рік та затвердити їх на позачерговому пленарному засідання 18 сесії районної ради. Також члени комісії розглянули план роботи Бердянської районної ради та постійної комісії на ІІ півріччя 2017 року.

IMG 2017-05-18 141618вас