q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Оглянули технічний стан закладів

IMG 2017-05-16 094857смРозпорядженням голови районної ради Жанни Васильчик була створена робоча група, до складу якої ввійшли заступник голови ради Микола Закоморний, голова Осипенківської ОТГ Валентин Смага, його заступник Микола Олійник, начальник відділу містобудування та архітектури РДА Лариса Мовчан, директор КП «Бердянське районне архітектурно – планувальне бюро» Сергій Кисіль, начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату ради Тетяна Іванова та керівники закладів, які обстежувалися.

Члени робочої групи виїжджали на територію Осипенківської ОТГ для огляду технічного стану об’єктів соціальної сфери, а саме, Осипенківської ЗОШ I-IIIступенів, Осипенківського ДНЗ та Новопетрівської амбулаторії.

Тому, 16 травня відбулася нарада, на якій провели аналіз технічного стану об’єктів, детально вивчили проблеми та намітили можливі шляхи їх вирішення. У засіданні прийняла участь заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова.

Що стосується Осипенківської школи,  то у даному закладі першочергово потребує ремонту частина даху та заміна вікон і дверей. Розробляється проектно – кошторисна документація і до кінця травня мають бути готові відповідні розрахунки.

Аналізували технічний стан будівель і дитячого навчального закладу. Визначено першочерговим необхідність проведення укріплення стін головного корпусу. До початку робіт треба провести кваліфікаційне обстеження будівлі з подальшим визначенням об’ємів робіт.

Щодо технічного стану Новопетрівської амбулаторії, то вона потребує капітального та поточного ремонту. Першочергово визначено необхідність проведення ремонту покрівлі та деякі внутрішні поточні роботи.

IMG 2017-05-16 101819жан