q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Перші результати реалізації програми

20170515 094859пп15 травня голова районної ради Жанна Васильчик провела нараду з питань діяльності комунальних установ. У заході прийняли участь заступник голови ради Микола Закоморний, заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, керівник КУ «БРЦПМСД» Дмитро Аксьонов, в.о. головного лікаря КУ «Андріївська ЦРЛ» Людмила Пасько, начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату ради Тетяна Іванова.

Основні питання – впровадження на території району Урядової програми «Доступні ліки» та підготовка поточних та капітальних ремонтів у центральній районній лікарні.

 

За результатами об’їзду територій здійснено моніторинг позитивних та проблемних питань впровадження вищезазначеної програми. Робоча група побувала в усіх амбулаторіях, ФАПах, аптечних пунктах та перевірила роботу у цьому напрямку. Тому на нараді  заслухали керівника центру Дмитра Аксьонова, який звітував щодо перших результатів виконання програми «Доступні ліки». Він зазначив, що підготовлено угоди з 2 аптечними закладами на часткове відшкодування вартості лікарських засобів, які відпускаються за рецептами лікарів для населення об’єднаної територіальної громади. На даний момент амбулаторіями виписано 1253 рецепти. Аптечною мережею району за 767 рецептами відпущено лікарських засобів на суму 22272,40 грн. Проводиться широка інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення з засобами інформації. Підготовлені та направлені документи на відшкодування вартості відпущених лікарських засобів відповідно до звітів аптечних закладів до Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області на суму 10504 грн.

Дмитро Аксьонов звернув увагу і на певні проблеми. Насамперед, недостатній асортимент лікарських засобів, відсутність окремих препаратів від фірм  - постачальників та ін. Присутні наголосили на тому, що необхідно проведення більш серйозної роз’яснювальної роботи. Дуже добре у цьому напрямку працюють працівники Дмитрівської амбулаторії.

В.о. головного лікаря Андріївської ЦРЛ Людмила Пасько у своєму виступі повідомила, що проходить експертиза проекту капітального ремонту системи теплозабезпечення лікарні. Також зазначила про необхідність заміни застарілого обладнання (закупівлі трьох пральних машин) і про завершення процедури закупівель через систему Прозоро.

Керівникам установ надані конкретні доручення та визначені строки їх виконання.

pVjn6bIrfm8аптФото-0010зак

Фото-0024сенФото-0011нннн