q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Проаналізували території району

IMG 2017-05-12 100940засРозпорядженням голови районної ради була створена робоча група, яка побувала на всіх територіях району.  Було проаналізовано стан  об’єктів  соціальної та культурної сфери, розвиток дорожньої інфраструктури, озеленення, благоустрій території, наявність проектно – кошторисної документації, участь у грантових проектах. Також оцінювався стан реалізації програм «Ветеран»  та «Доступні ліки».

12 травня відбулася робоча  нарада по підведенню підсумків роботи робочої групи  за участю голови районної ради Жанни Васильчик, її заступника Миколи Закоморного, начальника відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату ради Тетяни Іванової, начальника управління економічного розвитку та  житлово - комунального господарства РДА Володимира Сенченка.

 

Стан благоустрою на територіях загалом на високому рівні, так як до травневих свят було вжито необхідні заходи щодо упорядкування та приведення до належного стану  парків, скверів, узбіч, військових поховань, пам’ятників загиблим воїнам та прилеглої до них території, побілені дерева та бордюри, здійснено покіс трави, вивезене сміття.

Велика робота проведена по озелененню. Хочеться відмітити Осипенківську сільську раду, де силами школи висаджено близько 600 дерев. Дуже активно у цьому напрямку спрацювали Андріївська селищна,  Долинська та Новотроїцька сільські ради, які також провели відповідні заходи.

Щодо об’єктів соціальної та культурної сфери, то майже на всіх територіях усі заклади знаходяться у належному стані.  Окремо хочеться відмітити відремонтовані зали у Дмитрівському БК, в який вдихнули нове життя. Тепер це комунальний заклад «Дмитрівський Центр культури, спорту та дозвілля»,  у якому також працює спортивний зал, бібліотека. Заплановано  відкриття лялькового театру, більярд, шахмати та ін. Планують придбати дитячий ігровий комплекс.  Заслуговує уваги і Луначарський БК, який відремонтовано в рамках  реалізації  проекту Міжнародної організації по міграції.

Також оцінювався стан реалізації програми  забезпечення ветеранів продовольчими товарами та ліками, а саме оглядали наявність та стан куточків для ветеранів. Програма працює, але на деяких територіях є певні зауваження, які взяті на контроль. Дякуємо сільгоспвиробникам, підприємцям за  небайдужість та допомогу.

Звертала увагу робоча група і на наявність проектно – кошторисної документації. Дуже активно працює у цьому напрямку Андріївська селищна рада. Тільки за останній час, реконструкція вуличного освітлення, ремонт доріг та ін…

Аналізували і стан впровадження програми «Доступні ліки». На деяких територіях вже проведена величезна робота, деякі тільки починають працювати з цього питання.

Члени робочої групи зробили аналіз з усіх питань, що знаходяться на контролі.

c9Z1aZOCRFEандрQOOKe8WGPvkстолqUff -g1e80дом

Q3JHDTlDCTwкутоеtyVZtuzPIr0жан9rr-bMUwEfQгит