пробиз

urad portal

Сезон футболу в районі – відкрито!

DSC 0055ее

30 квітня  відбувся турнір з футболу на кубок «Відкриття сезону».  Змагалися 10 команд, які були розділені на дві підгрупи. Перша підгрупа у складі ФК «Троїцьке», «ФК «Роза», ФК «Андріївка»,ФК «Софіївка»  змагались на футбольному полі с. Дмитрівка, друга - у складі ФК «Берестове», ФК Осипенко», ФК «Новопетрівка», ФК «Таврія» (с.Нововасилівка) на полі с. Трояни.

Змагання проходили згідно діючих правил з футболу по олімпійській системі. Два тайми по 20 хв.

В першій підгрупі пройшли зустрічі з таким рахунком: ФК «Софіївка» - ФК «Андріївка» 2:0, ФК Дмитрівка» - ФК «Троїцьке» 5:0; ФК «Софіїка» - ФК «Роза»1:0.

Результати ігор  другої групи: ФК «Трояни»- ФК «Новопетрівка» 2:0; ФК «Таврія» - ФК  «Берестова» 1:0; ФК «Трояни»- ФК «Осипенко» 1:0.

У півфінальних іграх дмитрівці з рахунком 2:0 подолали опір софіївців. ФК «Таврія» зіграла у нічию 1:1 з ФК «Трояни». Результат після пробиття пенальті 7:6 на користь ФК «Таврії».

У фіналі зустрілися ФК «Дмитрівка» - ФК «Таврія». Боротьба була впертою.  За лічені хвилини  до кінця другого тайму був забитий м’яч у ворота дмитрівської команди. Переможцем турніру з футболу на Кубок відкриття  сезону  стала футбольна команда «Таврія» (с. Нововасилівка).

Підводячі підсумки змагань начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту Олександр Макаревич нагородив грамотами кращих гравців турніру Келехсаєва Алана (ФК «Таврія») і Орляк Владислава (ФК «Дмитрівка»).

Команда-переможець була нагороджена Кубком і грамотою голови Бердянської райдержадміністрації Романа Молодецького.

На 13 травня планується розпочати ігри першості району з футболу.