q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Проведення інвентаризації об’єктів спільної власності

BiXaaA4iCqc 113 квітня голова районної ради Жанна Васильчик, начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату ради Тетяна Іванова та депутат районної ради, голова постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово- комунального господарства Світлана Чуб з робочим візитом завітали до Андріївської ЦРЛ для  проведення інвентаризації  об’єктів спільної власності.  Також були визначені завдання:

- погодити перспективи виконання обстеження будівель з балансоутримувачем та територіальною громадою;

- перевірити фактичний температурний режим у відділеннях лікарні, врахувавши  зауваження та пропозиції пацієнтів;

- перевірити якість проведення Дня донора.

 

Було здійснено обстеження будівель, які підлягають приватизації у 2017 році, їх технічного стану, цілісності та перспектив подальшого виконання. Це будівлі лор – відділення, лабораторного корпусу, психіатричного відділення та адміністративної будівлі Андріївської центральної районної лікарні.

Перевірено температурний режим у хірургічному, неврологічному, терапевтичному та реанімаційному відділеннях. Проконтрольовано виконання ремонтних робіт у відділенні реанімації.

Також перевірили наповнюваність лікарні. 

Були висловлені зауваження щодо незавершеної процедури благоустрою після розборки інфекційного відділення. Виконавцю робіт доручено  у найкоротший термін  завершити роботу.

Проаналізували проведення Дня донора, організованого Бердянською станцією переливання крові разом з центром первинної медико – санітарної допомоги та Андріївською лікарнею. Прийняло участь  59 чоловік, але бажаючих було набагато більше.  Бердянська районна рада висловлює щиру подяку сільським головам за організацію підвозу донорів.

Голова ради зустрілася з заступником головного лікаря ЦПМСД Віктором Романенко, обговоривши з ним процедуру виконання програми "Доступні ліки" та відповідальність за її проведення серед лікарів сімейної медицини та ФОП, які утримують аптечні пункти.

GpfHI -9T4QPc0dqnVkz70z05otOv8QdYuAH XCo sZg