q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Пленарна робота районної ради

през07 квітня під головуванням голови районної ради Жанни Васильчик відбулось позачергове пленарне засідання 17 сесії районної ради, у якому прийняли участь  сільські голови, заступник голови та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, засоби масосої інформації.

 Відповідно до рішення Бердянської районної виборчої комісії депутат районної ради Людмила Ситник достроково припинила свої повноваження у зв"язку з обранням її старостою сіл Новопетрівка, Старопетрівка та Куликівське. Керуючись ЗУ "Про місцеві вибори",  депутати визнали повноваження наступного у списку   від Територіальної  організації політичної  партії «Опозиційний блок» у Бердянському  районі Запорізької області Владислава Авсєєвича. Голова ради щиро подякувала Людмилі Михайлівні за плідну співпрацю та привітала Владислава Петровича з продовженням депутатської діяльності на благо Бердянщини, оскільки Владислав Петрович був депутатом районної ради V, VI склаикань.

Депутати затвердили звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює  державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг, Генеральної прокуратури України, Національного агентства з питань запобігання корупції, яке стосується абонплати за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу. З даного питання виступив заступник голови районної ради Микола Закоморний.DSC 0927 закомор

Попередньо це Звернення було розглянуто на засіданнях постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку й з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0928завгорНачальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня доповіла присутнім про внесення змін до районної програми підвищення якості та ефективності виконання функцій Бердянською районною державною адміністрацією та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Бердянською районною радою, на 2016-2017 роки, які стосувались перерозподілу коштів по заходам програми та додаткового виділення коштів у сумі 28378 грн.

Дмитрівською та Новотроїцькою сільськими радами виділені субвенції  КУ "ЦРЛ" на придбання ліків для психічно хворих жителів територій, а також на утримання двох медпрацівників Дмитрівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Рішенням сесії Запорізької обласної ради виділено кошти у сумі 269,820 тис. грн. на впровадження енергоефективних заходів, а саме заміна вікон в Азовській ЗОШ І-ІІІ ст. Бердянської районної ради. Вищезазначені зміни внесено до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2017 рік", які детально розглянула постійна комісія районної ради з питань бюджету.DSC 0921

 

Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Світлана Ісаєвська доповіла про зміни до деяких рішень районної ради, що стосувались введення до складу президії районної ради голови фракції ПП "Опозиційний блок" Володимира Панкова замість Миколи Олійника, який подав заяву про скдадння повноважень голови фракції, закріплення Владислава Авсєєвича за Азовською сльською райою й включення його до складу постійної комісії районної ради   з  питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

DSC 0929гринькоПісля закінчення пленарного засідання депутат районної ради Сергій Гринько звернувся до депутатів з проханням направити звернення до народного депутата України Олександра Пономарьова щодо прискорення процесу розгляду деяких законодавчих актів, які стосуються передачі земель сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами сільських рад,  до власності об"єднаних територіальних громад.