q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

image-0-02-05-8e-V

17 березня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, у якому прийняли участь голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Закоморний.

Члени комісії розглянули низку звернень від закладів охорони здоров’я Бердянського району, Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату, структурних підрозділів райдержадміністрації та ін.

 

Депутати рекомендували виділити кошти на виконання заходів районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2016-2019 роки у сумі 10,0 тис. грн., районної програми підвищення якості та ефективності виконання функцій Бердянською районною державною адміністрацією та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Бердянською районною радою, на 2016-2017 роки у сумі 38,296 тис. грн.; районної програми забезпечення громадської безпеки і профілактики злочинності у Бердянському районі, розвитку матеріально-технічної бази Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області на 2017 рік у сумі 50,0 тис. грн.

Також кошти у сумі  100,0 тис. грн. виділено  на оплату висвітлення інформації щодо діяльності районної ради у газеті «Південна зоря», «Ведомости Юга» та ТРК «ЮГ», у сумі 10,4 тис.  грн. для КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на придбання інструментів, необхідних для виконання поточних ремонтних робіт по закладам охорони здоров’я, у сумі 28,522 тис. грн. на заміну вікон у приміщенні геріатричного відділення КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Директор КУ «Бердянське районне архітектурно-планувальне бюро» Сергій Кісіль звернувся з клопотанням щодо звільнення підприємства від сплати частини чистого прибутку до районного бюджету з метою направлення коштів на покращення матеріально-технічної бази підприємства, яке одноголосно підтримано депутатами.

Кошти, виділені Андрівською, Дмитрівською, Новотроїцькою сільськими радами та Осипеніквською сільською радою ОТГ  направлені на вирішення питань закладів освіти та охорони здоров’я, розташованих на територіях сільських рад.

Усі зміни, які стосувались районного бюджету, зазначені у проекті рішення районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік», підготовлений управлінням фінансів райдержадміністрації, члени комісії рекомендували на розгляд 16 сесії районної ради.

Також депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік, про хід виконання районної програми підвищення якості та ефективності виконання функцій Бердянською районною державною адміністрацією та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Бердянською районною радою, на 2016 – 2017 роки, звіт про виконання спеціального цільового фонду «Соціально-економічний розвиток Бердянського району» при районній раді за 2016 рік, з яких доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня.

image-0-02-05-085aшараa-V