q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Пленум Ради Бердянської районної організації ветеранів

плен

2 березня  у залі засідань районної ради відбувся Пленум Ради Бердянської районної організації ветеранів за участю голови районної ради Жанни Васильчик, її заступника Миколи Закоморного, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергія Дехтяра, голів первинних організацій  сіл та селища району, членів президії та голів комісій районної організації ветеранів. 

 

Розпочав роботу пленуму  голова Бердянської районної організації ветеранів Михайло Андрєєв з питання «Про роботу Бердянської районної організації ветеранів по підготовці та проведенню заходів до 30-річчя заснування організації ветеранів України».  Михайло Євстафійович зазначив, що вже тридцять років організація ветеранів послідовно і всебічно захищає права та інтереси ветеранів війни, праці  та інших громадян похилого віку. У своєму виступі голова організації зупинився на головних питаннях та запланованих завданнях щодо відзначення ювілею. Свої зауваження та пропозиції висловили голови первинних організацій.

Виступаючи перед учасниками ветеранського пленуму, голова районної ради Жанна Васильчик відзначила значну роботу ветеранських організацій, подякувала активістам ветеранського руху за їхню участь в громадському житті територіальних громад, за небайдужість до долі району і кожного громадянина. Зазначила, щоветеранська організація району довела свою здатність вирішувати широке коло питань, діяти відповідно до потреб суспільства. Жанна Олександрівна звернула увагу на проблеми соціального захисту ветеранів, медичного обслуговування, проїзду, патріотичного виховання молодого покоління, тощо і наголосила на тому, що районна влада і надалі буде здійснювати постійну підтримку людей поважного віку нашого району.

Відповіді на запитання щодо соціального забезпечення даної категорії населення району надав начальник  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Дехтяр.

На пленумі були розглянуті організаційні питання, про роботу комісій та президії Ради районної організації ветеранів та ряд листів та звернень обласної та всеукраїнської організації ветеранів.

З обговорюваних питань прийняті відповідні рішення. Підводячи підсумки засідання Михайло Євстафійович подякував всім за дієву співпрацю, привітав жінок з наступаючим святом 8 Березня та побажав миру, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще і мирне майбутнє.

image-b-V