q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Звітувала комунальна установа

 14804970652428 лютого заступник голови районної ради Микола Закоморний відвідав КУ "Мелітопольська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги" підстанція смт. Андріївка та Бердянського району. Завідуючий підстанції Олексій Глушко звітував про роботу установи за  2016 рік. У заході взяли участь в.о. головного лікаря КУ "Андріївська ЦРЛ" Людмила Пасько та керівник ЦПМСД Дмитро Аксьонов.

 

Олексій Глушко зазначив, що до складу підстанції входять 3,75 бригади E(Ш)МД, які розташовані в 4 пунктах постійного базування: Андріївка, Осипенко, Дмитрівка і Миколаївка. Усі бригади - фельдшерські. За звітний період бригадами надана медична допомога 6364 особам, зроблено 6009 виїздів, під час яких надана допомога 5760 особам. Звертаємість становила 257 на 1000 нас.

З метою вивчення думки мешканців Бердянського району щодо діяльності підстанції з організації надання екстренної медичної допомоги було проведено ананімне опитування жителів. Як результат - позитивна оцінка респондентів. Звичайно, є і недоліки, тому проводиться робота з їх усунення.

Завідуючий підстанції звернув увагу на необхідності поліпшення матеріально - технічної бази підстанції, на продовженні організації підвищення кваліфікації персоналу, на подальшому вдосконаленні системи контролю якості лікувально-діагностичного процесу.