q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Вітаємо!

imagesгрг

27 лютого свій ювілейний День народження відмічає депутат районної ради шостого і сьомого скликань, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів Григорій Линник!

Бердянська районна рада щиро вітають його з 35 – річчям!

Не зважаючи на молодість, Григорій Миколайович вже друге обирається депутатом районної ради і працює на благо своєї території Берестівської сільської ради, а зараз вже об’єднаної сільської територіальної громади.

Завдяки батькам, Він цінує  людей і землю. Після закінчення Азовського регіонального інституту управління  працює з родиною у фермерському господарстві «Марія»,  а з 2016 року виконує обов’язки голови ф/г.

Григорій Миколайович постійно удосконалює свої знання. У 2004 році закінчує Гуманітарний університет «ЗІДМУ».  З 2006 року стає здобувачем кафедри адміністративного та фінансового права Національного університету біоресурсів і природокористування в м. Києві. У 2011 році захищає дисертацію та отримує ступінь кандидата юридичних наук і  з 2014 року працює старшим викладачем Бердянського Державного Педагогічного Університету. 

Линник Григорій Миколайович  приймає активну участь у громадському житті села Берестове і району в цілому, веде благодійну діяльність, надає спонсорську допомогу малозабезпеченим верствам населення.

Нагороджений Почесною грамотою Запорізької обласної ради та  Почесними грамотами Бердянської районної ради та райдержадміністрації.

Шановний Григорію Миколайовичу!

Від усього серця  вітаємо Вас з маленьким ювілеєм і бажаємо міцного здоров’я, любові рідних і близьких, трудових успіхів, плідних здобутків на сільськогосподарській ниві, невичерпної енергії, достатку, благополуччя, наснаги й невтомності, життєвого оптимізму!

Нехай у Вашому домі завжди панує взаєморозуміння та повага, нехай здійснюються Ваші найзаповітніші мрії та втілюються задуми, а все зроблене з душею та натхненням повернеться до Вас сторицею.