q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


ОГОЛОШЕННЯ!

про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної експертної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району, а саме:

об’єкт оцінки: нежитлова будівля, що знаходиться за адресою, вул. Італійська (Дюміна), буд. 61, м. Бердянськ, Запорізька область.

Об’єкт оцінки включає:

  1. основна будівля (літ.А), загальною площею по внутрішньому обміру 206,1 кв.м
  2. основна будівля (літ. А1), загальною площею по внутрішньому обміру 25,5 кв.м;
  3. гараж (літ. Б), загальною площею по внутрішньому обміру 54,9 кв.м;
  4. вигрібна яма № 1;
  5. вигрібна яма № 2;
  6. замощення № I;
  7. замощення № II.

Балансоутримувач об’єкта оцінки – Бердянська районна рада.

Мета проведення незалежної експертної оцінки: визначення ринкової вартості майна з метою подальшої передачі в оренду.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Бердянської районної ради від 12.05.2016 №16, (далі – Положення), з яким можна ознайомитись на офіційному веб – сайті районної ради http//berd-rayrada.gov.ua/ у розділі «Комунальна власність».

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі III Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання передбачені нормами розділів I – II Положення та додатках до нього. Заява про участь у конкурсному відборі суб’єкта оціночної діяльності для виконання оцінки об’єкта оцінки, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подається за встановленою формою в додатках 2 – 4 Положення.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або безпосередньо на адресу: 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, пр. Перемоги, 3, каб. 205.

На конверті необхідно зробити відмітку «на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та назву суб’єкту оціночної діяльності, який подає заяву.

Кінцевий термін подання документів на конкурс 08.03.2017 року.

Конкурс відбудеться 14.03.2017 року о 10-00 в приміщенні Бердянської районної ради за адресою: каб. № 205, пр. Перемоги, 3, м. Бердянськ, Запорізька область. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 3-55-00 або електронною адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript