q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Заступник голови ради прийняв участь у засіданні сесії Андріївської селищної ради

DSCN5710токзак9 лютого заступник голови районної ради Микола Закоморний прийняв участь у засіданні позачергової двадцять першої сесії Андріївської селищної ради, яке провела селищний голова Наталя Кагадій. На пленарному засіданні була присутня депутат районної ради Тамара Коломиченко. Депутати внесли зміни до селищного бюджету, якими виділили кошти на ремонт доріг, на компенсацію харчування учнів початкових класів у розмірі 50 %, на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян та ін...

 Також внесли зміни до Положення про порядок справляння земельного податку, до Положення про справляння транспортного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердили розрахунки на послуги по утриманню будівель, споруд та прибудинкових територій для населення, затвердили тарифи на водопостачання.

Активне обговорення викликало питання "Про внесення змін та доповнень до рішення №5 від 28.07.16 "Про створення комунального закладу "Андріївський селищний будинок культури". Даним рішенням  з 1.03.17 буде  створена філія Андріївська селищна бібліотека в структурі КЗ "Андріївський селищний будинок культури" і кількість штатних одиниць складатиме 12,25.

Загалом розглянуто п'ятнадцять питань, з яких прийнято відповідні рішення.