q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Голова районної ради взяла участь у засіданні сесії Азовської сільської ради

IMG 20170209 155845ннн9 лютого голова районної ради Жанна Васильчик прийняла участь у пленарному засіданні Азовської сільської ради, яке провела сільський голова Ксенія Божкова. Порядок денний включав п'ятнадцять питань. Депутати заслухали звіт сільського голови щодо виконання Програми соціально - економічного розвитку Азовської сільської ради за 2016 рік, затвердили Програму соціально - економічного розвитку сільської ради на 2017, внесли зміни та доповнення до рішення сільської ради "Про сільський бюджет на 2017 рік".

Також внесено зміни до Положення про транспортний податок на території сільської ради, до Положення про порядок справляння земельного податку, прийнято Місцеву програму "Про організацію перевезень пільгових категорій населення",  затверджено структуру та штат комунального закладу "Азовький сільський будинок культури" (5,5 штатних одиниць) та розглянуто ряд земельних питань.

Наостанок секретар сільської ради Ольга Колодяжна виступила з питання електронного декларування, розповіла депутатам про основні моменти та  зауважила про відповідальне та своєчасне подання декларацій. 

IMG 20170209 155852божк