q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Вітаємо!

загружено ку888

 5 лютого святкуватиме День народження депутат Бердянської районної ради, голова постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку та підприємницької діяльності Валентина Вікторівна Кущ.

Бердянська районна рада щиро вітає  Вас зі святом, шановна Валентино Вікторівно!  Бажаємо Вам всіляких людських гараздів, здоров’я, натхнення, здійснення всіх мрій і планів, любові й поваги рідних, друзів, знайомих.

 

 

У результаті ранжування повного переліку підприємств України згідно із фінансово-економічними показникам  приватному підприємцю ФОП «Кущ В.В.», засновниці ТОВ «Еко Мілк» Валентині Кущ наприкінці грудня позаминулого року було вручено Національний сертифікат та присвоєне звання «Лідер галузі-2015», а також орден «Гордість країни» – за видатні управлінські якості, ефективну організацію діяльності підприємства та самовіддану працю в ім’я росту фінансово-економічних показників.  За досягнуті високі фінансово-економічні показники, благодійність та меценатство в 2013 році  удостоєна звання «Лідер галузі-2013». Також нагороджена Почесною грамотою Запорізької обласної державної адміністрації, грамотами Бердянської районної ради та районної державної адміністрації, нагрудним знаком «За розвиток Бердянського району». Має цілу низку подяк і заохочень. Як народний обранець, як голова однієї з вагомих постійних депутатських комісій (з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності) вона хоч і не є публічною людиною, послідовно і цілеспрямовано всі свої зусилля спрямовує на вирішення назрілих роками проблем хліборобів, сільчан, людей, із котрими живе поруч у селищі міського типу Андріївка, бо всі вони, твердо переконана, заслуговують на краще життя. Вона бачить  перспективи соціально - економічного розвитку як свого виборчого округу, так, за великим рахунком, і всього району. Вона вірить у власні сили, і в те, що Україна стане справді самостійною, незалежною й соборною державою.