q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Нарада у Центрі зайнятості

центр зайнятосты

З метою напрацювання пропозицій до законодавства у сфері зайнятості населення та страхування на випадок безробіття, спрямованих на реформування діяльності державної служби зайнятості, у Бердянському районному центрі зайнятості 19.01.2017 року, за участю заступника голови Бердянської районної ради Закоморного М.М., проведена нарада з шести керівниками ринкоутворюючих підприємств Бердянського району, депутатами районної ради Ситник Л.М., Тарак В.І., Солониною Т.В. та Долинським сільським головою Пелешко В.В.

Директором районного центру зайнятості Чепурної М.Д. до присутніх доведено весь перелік послуг, який надається службою зайнятості, а також пріоритетні напрямки реформування Служби зайнятості, які направлені на задоволення заявлених вимог роботодавців, розширення співпраці з роботодавцями як потенційними надавачами вакансій та перспектив створення кадрового резерву працівників та його використання роботодавцями. 

Фахівцями Бердянського районного центру зайнятості проінформовано присутніх про застосування нових підходів у обслуговуванні клієнтів: впроваджуються організаційні зміни та нові форми роботи (відеорезюме,відео вакансії, презентації). На порталі Державної служби зайнятості почав діяти новий сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», який дозволяє користувачам отримувати частину послуг Служби зайнятості дистанційно.

Доведено інформацію про виконання програми зайнятості за 2016 рік, а саме: мали статус безробітного 1734 особи, працевлаштовано центром зайнятості – 714 осіб, проходили навчання 293 особи, взяли участь у громадських роботах – 249 осіб та тимчасовій зайнятості – 205 осіб.

Провідним юрисконсультом центру Смагою І.М. роз’яснено роботодавцям зміни до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо активізації пошуку роботи безробітних та шукачів роботи)» та відповідні наслідки у разі прийняття змін до діючого на сьогодні Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Обговорені проблемні питання та найбільш актуальні напрямки покращення взаємної співпраці для сприяння легалізації зайнятості населення, можливості оптимізації чисельності їх працівників та ймовірність загроз вивільнення працівників, напрямків удосконалення діяльності центрів професійно-технічної освіти Служби зайнятості для підготовки кадрів за робітничими професіями тощо.

Крім того, з’ясовано бачення роботодавців та депутатів ролі та функцій Служби зайнятості на ринку праці, вплив підвищення розміру мінімальної заробітної плати на діяльність підприємств та змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Заступник голови ради Микола Закорний доручив виконавчому апарату районної ради  більш детально розглянути питання на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, проведення якого заплановано на лютий поточного року.