q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Позачергова сесія районної ради

20170112 10090012 січня у районній раді пройшли засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати розглянули питання, внесені до порядку денного позачергової 14 сесії районної ради, що  відбулася цього ж дня.

Керівники району разом з депутатами привітали з Днем народження депутата районної ради Сергія Кеду та побажали йому міцного здоров’я родинного тепла та затишку, щастя та здійснення усіх задумів.

кеда

Питання щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Бердянського району за  ІІ півріччя 2016 року проінформували керівник Бердянської місцевої прокуратури Андрій Бутенко та начальник Бердянського відділу поліції Олексій Левін.

 На адресу Олексія Львовича секретарем профільної комісії Володимиром Панковим були запропоновані конкретні пропозиції та побажання, які очільник поліції пообіцяв врахувати у своїй роботі з підлеглими. Він розповів про групи швидкого реагування (ГШР), що будуть найближчим часом діяти на території району і  за допомогою яких  працівники поліції разом з дільничними більш якісно будуть виконувати свої обов’язки.

прокурор

 поліцетика

 

 

 

 

 

 

Про зміни та доповнення до районного бюджету на 2017 рік  озвучила начальник управління фінансів РДА Марина Завгородня, а саме про  приведення обсягів міжбюджетних трансфертів у відповідністю із законом про Державний бюджет України на 2017 рік.

Так, районний бюджет зменшено на суму 21447,4 тис. грн. в частині дотацій, медичної та освітньої субвенції. За рахунок вільного залишку коштів загального фонду у сумі 2360,941 тис. грн. виділено кошти на фінансування заходів медичних програм, програми по КУ «Трудовий архів» Бердянської районної ради й районної Програми стимулювання збільшення виробництва та покращення сільськогосподарської продукції в Бердянському районі на 2016-2020 роки.

бюджзавгородня

Начальник управління соціального захисту населення РДА Сергій Дехтяр проінформував депутатів про зміни та доповнення до  районної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, Почесних донорів України, інвалідів, малозабезпечених громадян та інших пільгових категорій громадян, які потребують допомоги, на 2016-2018 роки.

гумдех

Також зміни стосувались і контрактів з керівниками комунальних установ «Трудовий архів» та «Бердянське районне архітектурно-планувальне бюро».

жкгчуб