q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Почалася підготовка щодо створення госпітальних округів

2017 01 12 040230 0111 січня 2017 року міський голова Володимир Чепурний на базі виконкому Бердянської міської ради провів нараду щодо створення госпітальних округів, в якій прийняли участь  голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Закоморний.

З 1 січня 2018 року пацієнти району, які увійдуть до Бердянського госпітального округу, зможуть отримувати вторинну медичну допомогу в міській лікарні. Однак до настання 2018 року попереду у жителів Бердянського району ще цілий рік, під час якого вони повинні отримувати якісну медичну допомогу. Для цього під  час зустрічі керівники, медики, фінансисти та юристи міста та району обговорили низку питань щодо медичного обслуговування мешканців району у поточному році.

Як розповіли  представники територіальних громад - думки жителів розділилися: одні хочуть обслуговуватися у районі, другі – у місті.  Тому надійшла пропозиція, що   частину  медичної субвенції   направляти і на місто Бердянськ для обслуговування пацієнтів у міській лікарні. З такою пропозицією погодився Володимир Чепурний та підтримав його директор КП « Бердянське ТМО» ДмитроЄгоров.

За підсумками наради створена робоча група, яка протягом тижня  повинна  сформувати окремі пункти  договору та відпрацювати  певний  механізм фінансування, згідно якого буде здійснюватися перерозподіл медичної субвенції територіальних громад.