q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Звітували про проведену роботу

6789нгг29 листопада заступник голови районної ради Микола Закоморний відвідав КУ "Мелітопольська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги" підстанція смт. Андріївка та Бердянського району. Завідуючий підстанції Олексій Глушко звітував про роботу установи за дев'ять місяців 2016 року.

 

Олексій Глушко зазначив, що до складу підстанції входять 3,75 бригади, які розташовані в 4 пунктах постійного базування: Андріївка, Осипенко, Дмитрівка і Миколаївка. Всього на підстанції зареєстровано 42,5 одиниці лікарських, фельдшерських, молодшого та іншого персоналу посад. Фізичних осіб - 40 чоловік. Всі молодші медичні спеціалісти підвищували свою кваліфікацію впродовж 5 минулих років.

За звітний період бригадами Е(Ш)МД надана медична допосога 4883 особам, зроблено 4612 виїздів, під час яких надана допомога 4347 особам.

Постачання медикаментами та перев'язувальним матеріалом задовільне. Існує триденний запас медикаментів. Значно розширився перелік використовуваних бригадами ШМД препаратів.

За поточний рік по всім показникам видно, що якість надання допомоги значно покращилась,хоча є і проблеми. Це і потреба у придбанні нового санітарного автомобіля, так як деякі знаходяться у вкрай незадовільному технічному стані, потребує продовження організація підвищення кваліфікації персоналу, подальше вдосконалення контролю за веденням первинної медичної документації та ін.