q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

DSC 0758шар19 жовтня поточного року працювала постійна комісія районної ради з питань бюджету під головуванням Галини Шари. Члени комісії заслухали начальника управління фінансів РДА Марину Завгородню, яка докладно освітила основні зміни, що стосувалися фінансування  районної Програми підвищення якості та ефективності виконання функцій Бердянською районною державною адміністрацією та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Бердянською районною радою. 

 

Також депутати розглянули ряд проектів розпоряджень голови райдержадміністрації щодо розподілу, перерозподілу медичної субвенції з державного бюджету, листи комунальних установ районної ради. 

У звязку зі збільшенням кількості дітей із сімей учасників АТО, дітей - інвалідів у деяких школах району  постійна комісія рекомендувала виділити кошти на їх безоплатне харчування.

Усі зміни внесено до проекту рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 25.12.2015 №2 "Про районний бюджет на 2016 рік" та рекомендовано розглянути на черговому пленарному засіданні.

DSC 0759лыщDSC 0760мом