q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Координаційна рада

главная07 жовтня голова районної ради Жанна Васильчик провела засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, у якому прийняли участь голова райдержадміністрації Роман Молодецький, заступники голови райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров та Ніна Борщова,  помічник народного депутата О.Пономарьова, депутат районної ради Алла Токарева та інші.д початком засідання керівництво району, помічник народного депутата Алла Токарева та сільські голови привітали з ювілейним Днем народження Дмитрівського сільського голову Любов Кісь.

поздрав2 поздрав

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 З першого питання порядку денного, яке стосувалось нового у законодавстві щодо центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги виступили начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення районної ради Тетяна Іванова, заступник головного лікаря КУ "БРЦПМСД" Віктор Романенко та начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня. Згідно змін, які пропонує держава, система охорони здоров"я з 2017 року повинна перейти на страхову модель. Українці зможуть вільно обирати сімейного лікаря і педіатра для своїх дітей та підписувати з ними прямі угоди з чітко прописаним обсягом послуг, гарантованих і оплачених державою. Також у 2017 році буде запущена підготовка до реформування госпітальної ланки системи охорони здоров"я, розширення автономії медичних закладів, їх переведення на глобальний бюджет та оплату за результат, спрощення доступу до фінансування та інвестицій. Відтепер кожна лікарня та обласне управління охорони здоров"я самі визначатимуть, яких лікарів і скільки потребує громада. Однак, як зауважив Віктор Романенко, у районі не вистачає сімейних лікарів, аби в повній мірі забезпечити сільське населення кваліфікованою допомогою.

івановароманензавгород

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

дехтНачальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Дехтяр зупинився на наданні соціальних послуг у Бердянському районі в умовах децентралізації. Громадам перейдуть повноваження щодо планування, фінансування та організації надання соціальних послуг і створення системи соціального обслуговування взагалі. Для надання соцпослуг кожній громаді необхідно створити територіальний центр соціального обслуговування. Як відомо, у районі вже існує КУ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердянської районної ради", на базі якого функціонує геріатричне віділення для постійного або тимчасового проживання бездомних осіб та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, з укомплектованим штатом та матеріально-технічною базою.

 

 

  

Начальник сектору юридичної роботи апарату райдержадміністрації Юрій Чонгов повідомив, що спрощено процедуру реєстрації юридичних осіб. 

борщЗаступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова довела до відома присутнім, що органи місцевого самоврядування мають право співфінансувати ремонт доріг державного значення. Підставою є зміни, внесені до Бюджетного кодексу України, якими розширено можливі напрями здійснення видатків місцевими бюджетами. Андрівська, Червонопільська, Азовська та Новопетрівська сільські ради вже виділили кошти на проведення ремонту доріг та заключили договори з дорожними організаціями.

Після засідання Координаційної ради райдержадміністрація презентувала ресурсно-інвестиційний центр, метою якого є участь у донорських програмах, залучення інвесторів і додаткових коштів не тільки на розвиток соціальної інфраструктури, підтримки та благоустрій територій, а й навчання громад. 

презент