q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулася позачергова сесія районної ради

20160923 101513прз 23 вересня голова районної ради Жанна Васильчик провела засідання позачергової десятої сесії, у якому прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації,  селищний, сільські голови, представники правоохоронних органів, податкової інспекції, засоби масової інформації.

На початку засідання, за активну участь у телемарафоні "Пам'ять", Почесними грамотами Запорізької обдержадміністрації нагородили директора ПСП АФ "Шевченко" Вілена Павліка та голову Бердянської районної ради ветеранів Євгенія Молоткова.

З першого питання порядку денного виступила начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня, яка озвучила зміни та доповнення  до районного бюджету. Також звітувала про надходження і використання коштів спеціального цільового фонду "Соціально - економічний розвиток Бердянського району" за перше півріччя 2016 року.

Начальник відділу економічного розвитку та житлово - комунального господарства райдержадміністрації Володимир Сенченко ознайомив зі змінами, які вносяться до районної цільової програми "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III" на 2015 - 2018 роки. Веніамін Варакін, начальник відділу освіти райдержадміністрації, виступив з питання щодо внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Бердянського району на 2013 - 2017 роки.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Дехтяр проінформував щодо внесення змін та доповнень, які вносяться до Програми удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Бердянському районі та до районної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, Почесних донорів України, інвалідів, та інших малозабезпечених громадян, які потребують допомоги.

Світлана Чуб, голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад та житлово - комунального господарства, доповіла з ряду питань комунальної власності.

Наостанок, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Світлана Ісаєвська виступила з питання щодо внесення змін до рішень районної ради, що стосуються постійної комісії з гуманітарних питань та складу президії районної ради.

20160923 101245виля20160923 100434ол

20160923 101725мар20160923 103824сен